758 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Запис на живі безкоштовні МК в Харкові Хочу!
Интернет-магазин трикотажной пряжи Bobilon
+380 (93) 348-83-62
Интернет-магазин/Viber
+380 (95) 825-80-89
Оптовые закупки
+380 (95) 112-18-73
Магазин

Пряжа трикотажна Бобилон

Первинна пряжа трикотажна Bobilon

Представляємо Вашій увазі якісний трикотажний пряжу від українського виробника Бобилон.

Стрічкова пряжа дуже популярна у всьому світі. У різних країнах і регіонах її називають по—різному: т—пряжа, пряжа спагетті, пряжа макарунс, локшина, серпантин, стрічкова пряжа і, навіть, футболкова пряжа. Все це про трикотажної пряжі, а таку кількість назв людська фантазія породила завдяки методу з якого вона виготовляється шляхом нарізування тканини на смуги і скручування одержаних стрічок в моток.

Промислове виробництво організоване за принципом все того ж методу — шляхом розрізання трикотажних полотен на рівні довгі смуги . В залежності від того, ріжуться чи цілісні полотна, або переробляють залишки трикотажної промисловості, пряжа трикотажна підрозділяється на так звану первинну і вторинну.

 

Особливості т-пряжі Bobilon

  • Первинка. Наша пряжа Бобилон відрізняється тим, що виготовляється не з залишків виробництва, а з спеціально купується тканини. Тому по всій довжині наша стрічкова пряжа являє собою однакову безперервну нитку однієї товщини, без вузлів і шлюбу.
  • Пряжа Bobilon при однаковій довжині нитки в порівнянні з іншими виробниками, важить значно менше. Це не може не радувати досвідчених в'язальниць. Так як виріб виходить досить пружним, але при цьому зовсім не важким. Це стає особливо важливим для тих, хто виготовляє в'язані сумки, в'язані жіночі, плетені рюкзаки, плетені браслети і прикраси на шию.
  • Склад пряжі 100% бавовна. Екологічність в нинішній час зовсім не маловажно.
  • 4 товщини нитки. Від тонкої Micro (3-5 мм) до товстої Maxi (9-11 мм), між якими комфортні Mini (5-7 мм) і Medium (7-9 мм). Створювати можна буквально будь-який виріб – від сумки гачком до толстого м'якого килимка.
  • Широка кольорова палітра Бобилон — 58 квітів! .

 

Якщо Ви новачок у в'язанні з трикотажної пряжі обов'язково прочитайте статтю про те «Як вибрати ширину трикотажної нитки Бобилон?». Так само в розділах «Креативні ідеї» і «Секрети в'язання» Ви зможете знайти багато корисної інформації про в'язання з трикотажної пряжі: описи, схеми в'язання.

В'язання з стрічкової пряжі Bobilon перетворюється в задоволення!

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Відтінки кольорів можуть відрізнятися в різних партіях. Тому ми рекомендуємо робити замовлення з тим урахуванням, щоб замовленого кольору Вам вистачило на плановане виріб. При замовленні декількох клубків одного кольору - всі вони, звичайно, будуть з однієї партії.

 


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner