Кошик
722 відгуків
Будь в курсі новинок та акцій! Підпишись та не прогав удачу!
Интернет-магазин трикотажной пряжи Bobilon
+380933488362
Интернет-магазин
+380687144382
Viber
+380958258089
Оптовые закупки
+380951121873
Магазин

Купити трикотажну пряжу Запоріжжя

 

 

купити трикотажну стрічкову пряжу
Пряжа спагетті: купити в інтернет-магазині просто і в задоволення

Все більше і глобальніше інтернет входить у наше життя. Отримати відповідь на будь-яке питання, зв'язатися з будь-якою точкою світу – за допомогою інтернету нам доступні небачені раніше можливості. Як і практично будь-який продукт, купити трикотажну стрічкову пряжу сьогодні можна, не виходячи з власної оселі. Товари докладно описуються, представлені інформативними фотографіями, уточнюючі питання можна задати за допомогою онлайн допомоги для покупців. Весь спектр інструментів, матеріалів і аксесуарів для будь-якого рукоділля – як на долоні, в тому числі і пряжа спагетті. Купити в інтернет-магазині товар сьогодні так само природно, як випити склянку води у спеку. Купити пряжу спагетті – заощадити час і сили для рукодільниць.

Всі процеси прискорюються пропорційно розвитку технологій. Зрозуміло, не завжди все було так просто і швидко. Пряжа трикотажна спагетті теж пройшла свій історичний шлях, перш ніж сумки гачком з стрічкової пряжі стали повсякденною буденністю.

В'язання з трикотажної пряжі: від витоків до сучасності

З давніх часів народні ремесла України славилися по всьому світу. В'язання – особливий вид рукоділля, який поєднує в собі практичний, пізнавальний, естетичний і навіть філософський сенс. Покриття лише фізичних потреб не достатньо для гармонійного світосприйняття і життєдіяльності. Вищі почуття, властиві людині, - комфорт, затишок, умиротворення і спокій, турбота про близьких – знаходячи вихід і реалізацію, приносять людині відчуття благополуччя і щастя.

Порівняно недавно – у ХХ-му столітті – увага істориків була звернена до в'язання як до виду мистецтва. Вчені не можуть прийти до єдиної думки щодо момент зародження в'язання на території сучасної України. Однак археологічний аналіз традиційних вбрання українців показав, що ще в культурі трипільців при виготовленні одягу були застосовані дві провідні техніки – плетіння та в'язання. Уламки посуду зберегли фрагменти пов'язаних вручну виробів. Через деякий час, вже в'язали і ритуальні вироби, і жіночі головні убори, і навіть сіточки для волосся.

Перші гачки для в'язання були з міді. Даний факт підтверджується знахідками, датованих VII-VI століттям до нашої ери. В'язання з трикотажної пряжі з'явилося набагато пізніше. З льону, вовни і конопель – найбільш популярними в ті часи матеріалами – виготовляли в'язані речі, які ставали навіть торговельними одиницями. Їх реалізовували серед жителів грецьких колоній, купців з Персії та Індії. Досить імовірно, що з природних матеріалів могла бути виготовлена і цілком велика пряжа. Київ у Х столітті вже стає центром в'язального ремесла. Ремісниками з сіл виготовлялися предмети одягу для односельців, а орієнтир городян був націлений, крім місцевого населення, ще й гостей міста.

Національна традиція – в'язання – передавалася спадкоємцям століттями. Крім одягу, умільцями створювалися і створюються домашні декоративні предмети – покривала, серветки і навіть плетені килими. Виготовлені в техніці плетіння ікони залишаються досить популярними і в наші дні, нарівні з сувенірами, іграшками та прикрасами для одягу.

Відносно недавно, до тієї пори, поки людством масово не заволоділо телебачення, інтернет та сучасні розваги, в'язання відводилася роль основного «упорядчика» і організатора жіночого дозвілля. Втім, і в наші дні багато умільці залишаються вірними цьому чудовому і корисного в усіх сенсах проведенню часу.

 Пряжа трикотажна Україна – гідний виробник. Купити стрічкову пряжу в Україні – рішення гідних покупців

Купити трикотажну пряжу можна було не завжди. Причина банальна - виробництво трикотажної пряжі в масових масштабах здійснюється відносно недавно. Багато чого з того, що сьогодні поставлено на конвеєр, у минулі часи здійснювалося вручну. Стрічкова пряжа з'явилася в результаті практичності і винахідливості домогосподарок, які зважилися на оригінальну утилізацію вийшли з ужитку трикотажних футболок. Їх різали на рівні смужки, поєднували в довгу нитку і...в'язали! Найпростіший овал з трикотажної пряжі перетворювався на килимок або навіть плед з великої пряжі, купити які коли-то було не тільки набагато дорожче, але часом і неможливо.

Стрічкова пряжа, Україна і виробництво

Пряжа spagetti у виробничих масштабах стала виготовлятися не так вже й давно. Процес пов'язаний з низкою нюансів і особливостей щодо техніки і технології переробки спеціальним обладнанням подрібнених трикотажних тканинних залишків. Підсумок – тканинна смуга в палітурці. Сама трикотажна стрічка, ймовірно, теж піддається якійсь градації та класифікації. Проте в рамках даної теми – безпосередньо трикотажна, найбільша пряжа.

Кінцевий споживач цінує основні характеристики - діаметр нитки, її складу (переважно бавовна) і гладкість лицьовій в'язання полотна. Тонкощами технологічного процесу обумовлені види, в яких проводиться трикотажна стрічкова пряжа. Україна не поступається за якістю, а щодо цінової політики для кінцевого споживача навіть виграє за рахунок розташування потужностей в межах країни.

Види трикотажної пряжі - результат відмінностей у використовуваній сировині, методи скрутки і способи намотування ниток.

Сировина безпосередньо впливає на якісні характеристики кінцевої продукції – т пряжі. Якщо основа – цілісні нові трикотажні полотна, які розрізаються на рівні смуги, виходить первинна пряжа трикотажна (первинка). Виняткова цілісність полотен первинної сировини – це суцільна рівна нитка, однорідна колірна палітра, безсумнівне відсутність будь-яких проявів шлюбу (вузликів, швів, стиків, перепадів товщини або забарвлення). Топове якість, якою володіє первинна пряжа спагетті, доведеться купити за більш високою ціною. Однак така плата цілком виправдана і за підсумком окупиться сторицею.

У разі залишків швейного та трикотажного виробництва як бази для виготовлення товстих ниток для в'язання фінальний відповідний товар – "вторинка" або пряжа трикотажна вторинного виробництва. Вторинна сировина, що застосовується у виробництві, правомірно допускає до роботи неоднорідні за складом тканини. Це дещо знижує собівартість продукції. Підсумок: неоднорідність товщини і ширини трикотажної стрічки, нестабільність колірної палітри, шви і стики.

Методів скрутки всього два. Виходять вони від наявності двох сторін у трикотажного полотна – лицевої і виворітної. Наявності скручують часто нарізані неоднорідні за фактурою тканини, що позначається на якості. Деякі виробники сміливо застосовують скрутку лицьову для первинної пряжі. У симбіозі з разноцветностью полотен, цікавих принтів і малюнків можна отримати цілком гідний за якістю результат.

Трикотажні нитки spagetti на виробництві змотуються в бобіни (мотки) або ролики. Звідси і підвиди пряжі за методом намотування. Намотаною в бобіни ниткою в'язати комфортніше і зручніше. Однак, в силу того, що така опція – додатковий виробничий етап, вартість цієї роботи закладена у підсумковій для споживача ціною. Так, ми платимо за будь-зручність. І все ж оформлений таким чином кінцевий продукт майстринь приваблює більше, ніж пряжа в роликах.

Намотування в ролики – технологічна особливість, що виключає один виробничий етап – витягування еластичною трикотажної стрічки, щоб її краї рівномірно закрутилися. Означає це тільки одне: покупцеві самостійно доведеться виконати маніпуляцію, що дозволяє краях рівномірно загорнутися. Так вони не стовбурчаться у вже пов'язаному виробі. Хоча, це робити зовсім не обов'язково. Може, комусь до душі самобутній бохо-стиль. В рамках творчого експерименту спробуйте почати в'язати запланований виріб в «первозданному» вигляді ролика і з нього ж, але в модернізованому витягуванням-скручуванням вигляді. Один і той же малюнок, візерунок і щільність в'язання по-різному будуть виглядати і функціонально проявлятися в різних виробах. Враховуйте цю даність.

Внутрішній ринок являє вторинну пряжу переважно турецького і польського виробництва. Первинна знайдеться зі штрих-кодом практично будь-якої країни, де є подібне виробництво. Не скидайте з рахунків збільшення в ціні імпортних товарів. Рівнозначні за якістю, «наші» покупки завжди обійдуться дешевше закордонних. Чому, озброївшись логікою і здоровим глуздом, найбільш оптимальним буде рішення придбати вітчизняну пряжу первинного виробництва, краща з яких – ТМ «Бобилон». Бобилон задовольнить найвибагливіших рукодільниць з найсуворішими запитами.

Особливі характеристики т-пряжі

Кожна група матеріалів для в'язання володіє деякими індивідуальними або навіть характеристиками ексклюзивності. Часом, якась одна відмітна риса може зіграти визначальну роль при виборі. Чи варто говорити, що у випадку декількох споживчих вигод в одному товарі об'єкт купівлі зумовлений. Стрічкова пряжа для в'язання – технологічний прорив, відкриття нових можливостей і придбання нових відчуттів в здійснюваному процесі творчості. І це – не пустослів'я, а цілком практично-раціональне затвердження з доводами. Отже:

 •    Простота в роботі з ефектом «відпочинок». М'яка, рівна, велика нитка просто і з легкістю накидається на інструмент (гачок, спиці). Приємну роботу, яка до всього іншого ще і розслабляє, безперешкодно подужає боязкий новачок. Ідеальним зором можуть похвалитися не всі. Цей недолік здоров'я несумісний з в'язанням тонкого мережива, наприклад. А ось велика пряжа і тут виграє. Вибирайте соковиті і яскраві відтінки для ще більш виразного прояву пряжі в петлях.
 •    Екологічність з натхненням. Сьогодні тільки ледачий не прагне до максимальної натуральності у всьому. 100% бавовна у складі трикотажної пряжі спонукає мам створювати ексклюзивні речі для своїх диво-чад. Розвиваючі килимки, ковдри, м'які підстилки для початківців повзунів і ходунов, іграшки для великої і дрібної моторики – для всього цього арсеналу необхідних для малюка предметів т-пряжа підходить якнайкраще. Тонко відчувають тертя алергіки теж зазнають захищеність своїх носів і шкірних покривів. М'які гіпоалергенні тапочки, килимки і все, що завгодно, пов'язане з великої пряжі – безпечно і надійно, тому що натурально.
 •    Дія у швидкості. Лише одного вечора буде достатньо, щоб отримати готовий виріб. Рівень майстерності при цьому не має рівно ніякого значення. Елементарний килимок, кошик або щось трохи складніше – капелюшок – зв'яже будь-яка рукодільниця. Якнайшвидше завершення робочого процесу досягається завдяки достатній товщині ниток і, як випливає обставина - відсутність необхідності споруджувати подвійні і потрійні петлі для об'ємності вироби.
 •    Умовно очевидна вседоступність. Якщо взяти ціну на трикотажну пряжу, врахувати задоволення від самого процесу в'язання і порівняти з вартістю готового вироби ручної роботи з аналогічними характеристиками, отримаємо вигідну по всім параметрам захід. Беручи до уваги практично тотальну потреба переважної більшості рукодільниць в тих же сумочках і доведеного практикою факту, що всього 1-3 мотків достатньо, щоб зв'язати функціональне і практичне виріб різних відчутних індивідуальними потребами розмірів позитивний економічний ефект – у наявності.
 •    Корисна еластичність. Здатність трикотажних ниток до розтягування в ансамблі з бобинной намотуванням пряжі дозволяє комфортно розмотувати мотки і зовні, і зсередини. Це властивість має практичне застосування: дуже зручно в'язати дві деталі з одного мотка, рівняючи їх за формою і розміром. До того ж, вив'язуючи відразу два елемента, простіше дотримуватися єдину ступінь натягу нитки та ідентичність візерунка.
 •    Фактурність з благородством. Пишність, об'ємність і легкість - характерна риса пов'язаних з трикотажної пряжі виробів. Крім того, сама по собі «лапша» цілком може виступити в ролі самодостатнього декору для інтер'єрних виробів та аксесуарів – бахромою для диванних подушок, серветок або дамських сумок.
 •    Бажана довговічність. В'язані речі та предмети залишаться в первозданному вигляді, зберігаючи форму, колір і однорідність фактури. При дбайливому і правильному догляді ваше рукодільне дітище переживе не одну морозну зиму, мінливу весну, спекотне літо і холодну осінь. Тривалий термін експлуатації – черговий привід вкладати в кожну річ максимум душевного тепла, фантазії та майстерності.

Як в'язати і де цьому навчають?

Роботу з трикотажної пряжею відрізняє простота. М'яка безперервна нитка з виключенням вузликів і швів – справжнє задоволення для будь-рукодільниці. Поступово нитка вывязывается в рівне гарне виріб. Простіше і швидше за все навчитися в'язати на майстер-класах. Дружня атмосфера однодумців, досвідчений і співчутливий наставник, загальна мета – все це налаштовує на позитивну хвилю і сприяє якісному засвоєнню матеріалів. Навчальні курси такого формату не завжди відвідують виключно з пізнавальною метою. Часто – це своєрідний клуб за інтересами, де люди спілкуються і заряджаються позитивом, попутно обмінюючись досвідом і майстерністю.

Друкована література з наданими схемами і докладними до них описами, інтернет-видання, відео-уроки, тематичні форуми і блоги – будь-які засоби і методи хороші. Основне – знайти оптимальний для себе формат. Одне з головних – правильно підібрати робочі інструменти. Виробники рекомендують брати великі гачки №7-9. Дерев'яні, пластикові або алюмінієві – принципова різниця відсутня. У будь-якому випадку матеріал буде опрацьовано з урахуванням спеціальних технологій, необхідних для виготовлення спеціального інструменту для в'язання.

Обґрунтована рекомендація – починати в'язання з невеликих за розміром і простих «пробників». Це дасть досвід в умінні правильно розраховувати витрати і звикнути до матеріалу (нитки), його фактурі в поки ще частково готовому виробі. Техніку в'язання, візерунок і товщину обраної нитки необхідно співвідносити з габаритами передбачуваної речі в готовому вигляді. Вироби великого розміру (доріжки, пледи, покривала) простіше в'язати готельними елементами. Спосіб з'єднання можна розглядати як можливість надати декор (з'єднуючи частини контрастними кольорами, фактурним швом). Ідей і готових рішень може бути маса, рекомендації загального характеру такі:

 • правильно підбирати гачок або спиці;
 • контролювати кількість петель, щоб ваше виріб могло бути рівною;
 • один і той же гачок застосовувати для в'язання деталей єдиного виробу;
 • контроль рівномірності і якості вывязываемого візерунка;
 • використовувати пряжу одного виробника чи торгової марки.

Дані рекомендації не є «залізними». В разі певних задумів і фантазії реальний процес створення може повністю або частково ігнорувати перераховані побажання. Однак і результат за якість роботи в такому разі – виключно особиста сфера відповідальності.

Такі різні і однаково цікаві роботи з трикотажної пряжі

Відсутність досвіду в'язання може обмежити кругозір у виборі виробу, що можливо пов'язати великої пряжею. Якщо ви думаєте, що локшина – доля килимків для ванної, придивіться уважно до всього, що вас оточує, і відповідайте собі на питання «чи може це бути пов'язано з трикотажної пряжі?». Теоретично, будь-текстильний виріб може бути відтворений за допомогою в'язання. Додамо логіки і доцільності досвідченого в'язанням обивателя – оп! – відповідь готова: все, що по вазі не буде суперечити функціональному використанню. Може бути пов'язано. Приклад: штори можна пов'язати т-пряжею. Однак їхня вага несумісний з реальністю. Висновок: штори не в'яжемо. Ось приблизно в такому ключі і виробляємо зважування думки-задумки і реальних практичних експлуатаційних якостей прогнозованого виробу.

Невеликі і дрібні функціональні речі домашнього вжитку, аксесуари і вироби – найбільш частий і раціональний вибір для в'язання трикотажного пряжею.

кошик з трикотажної пряжі
 

В будь-якому інтер'єрі за допомогою гармонійно підібраних розмірів, форми, фактурної в'язання та кольорового рішення можна з дизайнерським лоском вписати кошик для зберігання речей, килимок, рушник, скатертина, покривало, чохли для пуфів і стільців. Акцентом можуть бути в'язані рамки для фотографій, картин та дзеркал. Кімнатні тапочки, будиночки для домашніх тварин, всілякі жіночі аксесуари (сумки, рюкзаки, клатчі, косметички і гаманці) і навіть прикраси (браслети, кольє, підвіски, сережки та обручі) – це та багато іншого можна і неодмінно потрібно в'язати з трикотажної пряжі.

Океан кольорів і забарвлень посприяє підібрати яскраві, ніжні, легкі, повітряні, насичені і нейтральні тони, щоб ваші вироби виглядали бездоганно в обраному форматі.

Аксесуари для виробів з трикотажної пряжі

Візьміть пов'язане з трикотажної пряжі виріб і наповніть його ще більшою індивідуальністю, надзвичайною ексклюзивністю допомогою відповідних аксесуарів.

   Благо, что мы живем в свободном в выборе вкусов и предпочтений обществе. С размахом смелости и даже некой дерзости можно творить, вывязывая, проявлять мироощущение через формы и краски цвета. Огромнейший ассортимент застежек, кнопок, полуколец и колец, камней и стразов – все к вашим умелым рукам во имя вязания из трикотажной пряжи.

Магазин «Бобилон» - лучшее, что может случиться с рукодельницей

   В интернет-магазине ТМ «Бобилон» покупайте трикотажную пряжу первичного производства в самом широком диапазоне толщины и цветовой постоянной палитры:

 •    Micro 3-5мм – 54 оттенка;
 •    Mini 5-7мм – 54 оттенка;
 •    Medium 7-9мм – 57 оттенков;
 •    Maxi 9-11мм – 54 оттенка.

   Следует отметить, что трикотажные нити «Бобилон» при равной длине и толщине весят гораздо меньше в сравнение с другими производителями. Это выгодное преимущество особенно ценно при вязании вещей больших размеров, когда итоговый вес – немаловажный критерий (например, покрывало или плед легче стирать). В случае оптовых поставок вязаных предметов, когда цена транспортировки зависит от веса товара, так же выбирайте отечественного производителя.

Крім цього, величезний вибір аксесуарів та інструментів для в'язання, готові вироби в наявності і на замовлення, майстер-класи та безкоштовні консультації в рамках лояльності – Bobilon – вигідних переваг фургон!